Zabieg plastyki brzucha i jego korzyści

Zabieg plastyki brzucha i jego korzyści

23 maja 2023 0 przez redakcja

Płaski jędrny i dobrze wyglądający brzuch to marzenie wielu kobiet. Na jego wygląd zwracamy szczególna uwagę latem kiedy zbliżają się wakacje i przyjdzie czas aby pokazać się w bikini. Jest wiele kobiet które nie stresują się zbytnio faktem wiszącej skóry ba brzuchu. Są również takie które walczą z tym problemem, katując się na siłowniach, fitnesach i ciągle są na diecie jednak mimo to brzuch nadal nie wygląda satysfakcjonująco.  Na szczęście możemy wtedy skorzystać z metod jakie daje nam medycyna estetyczna, warszawa jest miastem w którym bez problemu możemy oddać się w ręce najlepszych specjalistów i raz na zawsze pozbyć się wiszącej skóry na brzuchu.

Plastyka brzucha

Jednym z takich sposobów i możliwości jakie daje nam chirurgia plastyczna jest zabieg abdominoplastyki czyli zabieg polegający na redukcji tkanki tłuszczowej oraz naciągnięciu skóry przez co możemy znacząco poprawić wygląd swojego brzucha, ale również poprawić talię. Plastyka brzucha jest operacja, a zatem należy ją nazwać zabiegiem inwazyjnym i zdecydowanie bardziej niebezpiecznym niż sama liposukcja jednak przynosi ona spektakularne efekty.

Z efektem wiszącej i nieestetycznie wiszącej skóry w okolicach brzucha zmagają się przede wszystkim kobiety, ale z nadmiarem tłuszczu borykają się także mężczyźni. Najczęściej są to efekty odchudzania i szybkiego zrzucenia sporej ilości kilogramów w stosunkowo krótkim czasie. U kobiet jednak często powodem takiego stanu jest przebyta ciąża, która spowodowała że gwałtownie straciliśmy kilkanaście kilogramów, a skóra pozostała tworząc tak zwana oponkę. U wielu kobiet z czasem efekt ten zanika skóra się w pewien sposób wchłania jednak jej jędrność już nigdy nie będzie taka jak z przed okresu ciąży. Są również panie u których niestety wisząca skóra pozostaje i jedynym ratunkiem jest operacja plastyczna brzucha, warszawa daje wiele możliwości podejmując decyzję o operacji w krótkim czasie możemy cieszyć się jej efektami. Które potrafią zaskakiwać.