Najważniejsza jest… PROFILAKTYKA!

Najważniejsza jest… PROFILAKTYKA!

3 sierpnia 2022 0 przez Kornel

Wśród najważniejszych wartości wymienianych w ankietach zazwyczaj na pierwszym miejscu znajduje się zdrowie. To bardzo ważne, by dbać o nie zawsze! Nie tylko wtedy, kiedy zaczyna nam coś dolegać, a ciało daje sygnały, że zaczyna dziać się coś złego. Jak mówi powiedzenie: „lepiej zapobiegać niż leczyć” więc… nie zastanawiaj się i zadbaj o siebie! W jaki sposób?

Profilaktyczne wykonywanie badań laboratoryjnych jest niezwykle odpowiedzialnym zachowaniem. Może zapobiegać rozwinięciu się chorób, pokazać nam w jaki sposób zmienić swoje codzienne nawyki, uświadomić, co powinniśmy zrobić, by poczuć się jeszcze lepiej. Zatem… Nie trać czasu na chorobę. Postaw na profilaktykę z DIAGNOSTYKĄ!

DIAGNOSTYKA to laboratoria medyczne, które wykonują ponad 3 tysiące różnych badań ze wszystkich dziedzin medycyny laboratoryjnej. To jakość i bezpieczeństwo, o które dba wysoce wyspecjalizowany personel. W ostatnim czasie w Warszawie powstało LABORATORIUM CENTRALNE DIAGNOSTYKI nazwane przez inwestorów LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI –  to aktualnie największa i najnowocześniejsza tego typu placówka w Polsce. Zastosowano w nim niespotykane na polskim rynku rozwiązania, m.in. wertykalny transport próbek pomiędzy piętrami oraz zaawansowane rozwiązania technologiczne wiodących w obszarze diagnostyki laboratoryjnej m.in. marekAbbott, DiaSorin, EUROIMMUN, Roche, Siemens, Sysmex.

Z myślą o pacjentach, przy nowoczesnym laboratorium, powstał również Punkt Pobrań
o wysokim standardzie – obsługi, estetyki, funkcjonalności, który jest dostępny dla mieszkańców Warszawy przez 7 dni w tygodniu. Nowoczesna aparatura, zaawansowane rozwiązania technologiczne, wykwalifikowany personel Specjalistów… To wszystko dla ZDROWIA!

Nie pozwól chorobie się rozwijać. Sprawdź stan swojego organizmu. Być może wystarczy zmiana nawyków, większa dawka ruchu, albo odpowiednio zbilansowana dieta. Być może okaże się, że nie masz żadnych zdrowotnych problemów… Najgorsza jest niewiedza, która może doprowadzić do negatywnych dla naszego stanu zdrowia skutków. Profilaktyczne badania laboratoryjne zwiększają naszą świadomość, pozwalają wprowadzić zmiany, które ułatwią nam codzienne, zdrowe życie!

diagnostyka warszawa 2

Jaki pakiet badań wybrać?

W laboratoriach diagnostyka możesz wybrać pakiety idealnie skomponowane do Twoich potrzeb. Podstawowa kontrola stanu zdrowia, badania potwierdzające obecność
w organizmie stanu zapalnego, badania enzymów, diagnostyka zaburzeń lipidowych… To tylko niektóre z możliwości, które czekają na Ciebie w nowoczesnych laboratoriach medycznych.

Poznaj je wszystkie. Zadbaj o siebie i swoją rodzinę inwestując w fundament dobrego, zdrowego życia. Zaufaj Specjalistom i postaw na DIAGNOSTYKĘ!

Więcej informacji: www.diagnostyka.pl