Keratynowe prostowanie włosów

Keratynowe prostowanie włosów

4 maja 2023 0 przez redakcja

Proste lśniące i gładkie włosy to marzenie każdej kobiety. Niestety nasze włosy są narażone na wiele różnych czynników zewnętrznych, które negatywne wpływają na strukturę i budowę naszych włosów.  Miękkie i proste włosy możemy uzyskać głównie przez ich wyprostowanie, niestety codzienne prostowanie włosów nie służy naszym włosom i chociaż przez chwilę wyglądają dobrze to wewnątrz ich struktura niszczeje. Włosy stają się suche, łamliwe i zniszczone. Wówczas tylko dobry fryzjer może sprawić ze nasze włosy odzyskają swoje naturalne piękno.  Aby móc cieszyć się pięknymi lśniącymi i zdrowo wyglądającymi włosami przez długi czas możemy zdecydować się na jeden z wielu zabiegów które ma w swojej ofercie każdy renomowany salon fryzjerski. Mowa tu przede wszystkim o takich zabiegach jak keratyna, botoks na włosy czy też keratynowe prostowanie włosów. Wszystkie te zabiegi mają wiele zalet jednak to na który z nich się decydujemy zależy przede wszystkim od tego czego oczekujemy od takiego zabiegu i jaki efekt chcemy uzyskać, a przede wszystkim czy zależy nam na odbudowie włosów od wewnątrz czy ich regeneracji na zewnątrz.

Keratynowe prostowanie włosów

Jednym z popularniejszych i najczęściej wykonywanych zabiegów w salonach fryzjerskich jest keratynowe prostowanie włosów. Celem tego zabiegu jest odbudowa struktury włosa. Zabieg ten intensywnie odbudowuje i nawilża pasma włosów przez co te stają się piękne i lśniące. W trakcie zabiegu na włosy nakładana jest keratyna która jest naturalnym budulcem włosów, z tego też powodu zabieg jest bezpieczniejszy niż ten podczas którego na włosy nakładamy różnego rodzaju środki chemiczne. Zabieg polecany jest przede wszystkim dla włosów które są przesuszone i łamliwe . Świetnie sprawdzi się też przy włosach które są trudne do ujarzmienia, puszą się i trudno jest je okiełznać.

Ten zabieg oferuje nam w zasadzie każdy salon fryzjerski, Poznań jest miastem w którym z pewnością znajdziemy szereg miejsc w których profesjonaliści zajmą się naszymi włosami, a my w efekcie uzyskamy włosy piękne lśniące i zdrowo wyglądające.